Projemiz 12. yılında yeni yüzü ve altyapısıyla yayında
![Resim](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgWlnhjqG2U2J8OIMOBnb4HfighFh1GrSCSFrhvgXR-_SZFU6g88ofGEVoqzZmPjBKUcpDhd2PUnvDN5sK9baRbdRda_17_Gx781DZ6dJ5F6OZcJKtbwsiX2b6irvpqFJaFxEobDCZnZ90/s640/denizpazari-instagram-1.jpg)
Denizpazari.com nasıl ortaya çıktı ? Her şey 2006 yılında denizcilik bilgimiz ile yazılım bilgimizi birleştirmekle başladı. Mart 2007'ye geldiğimizde kağıda çizdiğimiz taslak dijitale dönüşmüştü (Not: hala bazı taslakları kağıda çiziyoruz 😅) İlk üyelerimizden gelen ilgi, aldığımız tebrik ve teşekkür mesajları bizi daha da cesaretlendirdi. Durmadan geliştirdik. Hatta 2. yılında işler öyle bir noktaya geldi ki o zamanların en büyük ilan sitesi (hala değişmedi sanırız) bizden kopya çekti. Evet yanlış okumadınız 😊 İlan detaylarını olduğu gibi sitesine kopyalamıştı. Sadece tebessüm ettik ve doğru yolda olduğumuzu anladık. Temel amacımız bu işten para kazanmak değildi. Dikili bir ağacımız olsun, onu sulayalım , büyütelim hizmet edelim di. Öyle de oldu. Yıllar içinde tahminimizin üstünde bir ilgi ve tutkuyla elimizden geldiğince hizmet devamını sağladığımız projemiz yıllardır tamamen ücretsiz ! 12. yılında ilk günkü heyecanla hazırladığımız projemizi d