Sevdiğimiz Grafik İşleri # 01

Ajansweb olarak işimizle alakalı olan dalları da takip ediyoruz; illüstrasyonlar, poster tasarımları ve grafik - infografik çalışmaları ile dirsek temasındayız :D Sevdiğimiz bir kaç örnek ile başlayalım.


» Amerikalı reklam ajansı Wing'in Uluslararası Latino Film Festivali için yaptıkları infografik tarzı çalışma hem sinema yüzünden hem de esprili yaklaşamı yüzünden favorilerimizdenKaynak ve daha büyük görseller için »» New York'lu tasarımcı Mike Joyce'un başlattığı ve devam ettirdiği Swissted projesinde yapılmış veya yapılmakta olan Rock müzik organizyonları ile ilgili tipografik posterler yer alıyor. İsviçre modernizmi etkisi ve vintage tarzın birleşiminden ortaya çıkan işler dekoratif olduğu kadar etkili eserlerde. Tüm posterlerde tek bir font ailesi kullanılması ise güzel bir ayrıntı bizce.Kaynak ve görsellerin tamamı için »


» Paris vs New York, tasarımcı Vahram Muratyan'ın poster çalışmalarında dostluk çerçevesinde karşılaştırılan Paris ve New York'u görüyoruz. Eğlenceli ve zeki işler.Kaynak ve görsellerin tamamı »

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Samsung'dan Çok Doğru Bir Sosyal Sorumluluk Projesi #internetiTADINDAkullan

Netflix'in Abone Kaybı Etkileri Büyüyerek Devam Ediyor; İşten Çıkarmalar Başladı

Instagram'dan Haberler; Canlı Yayın Moderasyonu ve Creator Lab