Profesyonel ve ücretsiz toplu mail gönderin

Mobil cihazlara uygun , ölçeklenebilir , ileri tarihli ayarlanabilir


Önemli günlerde dostlarınıza ve müşterilerinize gönderdiğiniz toplu mailler bazen yoğun gönderim nedeniyle karşı sunucu tarafından SPAM olarak algılanabilir. Spam kutusunda kaybolur gider. Bunun önüne geçmek için 2000 kişilik listenize aylık 12.000 adet ücretsiz ve adrese ulaşan toplu mailler gönderebilirsiniz. Yetmez diyorsanız ücretli paketlerinden de yararlanabilirsiniz.


http://www.mailchimp.com adresine gidin. Sağ üst bölümde yer alan "sign up free" butonuna tıklayıp üyelik işleminizi yapın.Üye olarak oturum açtıktan sonra list bölümünden mail alıcılarınızı aktarın. Burada excel, csv vb. formatlarda aktarma seçeneği bulunduğu gibi kopyala/yapıştır ile bir listeyi de aktarabilirsiniz.

Dilerseniz alıcıları tek tek elle yazarak da tanımlayabilirsiniz.

Listenizi tamamladıktan sonra Templates bölümünden şablon oluşturabilir ve ilk kampanyanızı gönderebilirsiniz.

Sistem sizden alt bölümde spam politikası gereği bazı olması mecburi şeylerden bahseder. Bunlar "abonelikten çık" , "firma bilgileriniz" ve kendi logosu. Bu bilgileri silmeniz durumunda iletiniz engellenebilir veya kendisi otomatik olarak yerleştirir.

Online bir editor yazdıklarınızı neredeyse anlık olarak kaydeder veri kaybının önüne geçer.

Gönderme işlemi öncesi test için kendinize bir kopya gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz mail şablonları masaüstü , table ve cep telefonuna uygun olarak görüntülenir. Sistemin en büyük avantajlarından birisi de bu.

Not 1: Göndermeden önce mutlaka gözden geçirin. Hatalı yazılmış bir metin , olmaması gereken bir fotoğrafın birkaç saniyede yüzlerce kişiye ulaşacağını ve dönüşü olmayacağını bilmelisiniz.

Not 2: Bu yazı için reklam parası falan almadık. Böyle şeyler yapmıyoruz. Sadece faydalı şeyler paylaşmaya çalışıyoruz hepsi bu.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Samsung'dan Çok Doğru Bir Sosyal Sorumluluk Projesi #internetiTADINDAkullan

Netflix'in Abone Kaybı Etkileri Büyüyerek Devam Ediyor; İşten Çıkarmalar Başladı

Instagram'dan Haberler; Canlı Yayın Moderasyonu ve Creator Lab