Daha önce muhtemelen görmediğiniz yerler ve şeylerden fotoğraflar

Talesmaze.com isimli blogda listelenen bazı fotoğraflar birçoğumuzun büyük ihtimalle daha önce görmediği 29 "şey" veya yerden oluşuyor.

Bir kısmını mutlaka zaman içerisinde merak etmiş olabilirsiniz ama kimisi de gerçekten "gerçekten işin bu noktasını neden için düşünmemişiz" dedirten cinsten. Bknz; Çin seddinin bittiği yer fotoğrafı gibi.

Biz burada fotoğraflardan bazılarını sizin için sunuyoruz, fotoğrafların tamamını incelemek için kaynak linkini ziyaret edebilirsiniz.

Hem fotoğrafçılık adına hemde kültür ve merak adına sadece fotoğraf ile dopdolu bir bilgi hazinesi.Denizaltına döşenen bilgi iletim kablolarının kesiti. Bu kablolar aracılığı ile dünyanın bilgisi kıtalar arası taşınıyor.
 Dünyanın en büyük kara iş makinesiÖlümünden birkaç sonra Einstein'in çalışma masasıCengiz Han'ın Moğolistandaki devasa heykeli. Altında standuyum büyüklüğünde bir alanın olduğunu söylersek galiba büyüklüğünü daha da iyi anlatabiliriz.
 


Dünya tarihinin unutulmayacak isimlerinden Hitler'in ofisiGoogle'ın data merkezlerinden bir kare. Merkezde borular bile eğlenceli.Nördlingen, Almanya'da 14 milyon yıllık kratere kurulan kasabanın tepeden görüntüsü.Etiyopya'da bulunan Erta Ale aktif volkanından aktif lava görüntüsüÇin Seddi'nin sonu. Evet hep ortasını, duvarlarını gördüğümüz seddin sonu.
Geri kalan fotoğraflar ve daha fazla ilginç konu için; kaynak

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Samsung'dan Çok Doğru Bir Sosyal Sorumluluk Projesi #internetiTADINDAkullan

Netflix'in Abone Kaybı Etkileri Büyüyerek Devam Ediyor; İşten Çıkarmalar Başladı

Instagram'dan Haberler; Canlı Yayın Moderasyonu ve Creator Lab