Ateş Ressamı SPAZUK
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiH-0lMFpAngCfs2cJpHlcJKkbWJ4yJMQPLFxpv6xuJ1FlP-GZGJMpiJoWNHbmsH6uecDEFRsqyujhznC2NJDMzWvh6DRTwpbuDxHEiSjYhmZkcCc54l7acOXu03aboysyWufjM9p3Pq8c/s1600/ate%C5%9F-ressam%C4%B1.jpg)
Bir çok farklı materyal ve bir çok farklı teknik ile resim yapan insanları mutlaka görmüşsünüzdür. En azından bir ikisine yetenek programlarında denk gelmişsinizdir.
SPAZUK onlardan değil; resim yapmak için ateşi kullanıyor. Daha doğrusu alevin isini kullanıyor. Çeşit çeşit boyutlarda kanvaslara, farklı araçlar ile yaptığı resimlerinde insan bedenini kullanmayı tercih ediyor. Aşağıdaki 3 dakikalık videoda sanatını nasıl icra ettiğine dair çok güzel görüntüler izleyecesiniz.
Sanatçının eserlerininde bulunduğu web sitesi;
http://www.spazuk.com/
Yorumlar